< 05.04.2014. (Sobota) >

Wyniki - strona: 1234567
AmaZulu
2:1
Free State Stars
 31' Dlamini A (1-0)
 47' Gamildien R (2-0)
(1:0)(2-1) Henyekane R 79' 

Kaizer Chiefs
0:1
Mamelodi Sundowns
(0:0)(0-1) Modise T 76' 

Mpumalanga Black Aces
1:2
Bidvest Wits
 43' Ndoro T (1-2)
(1:2)(0-1) Ngcobo S 9' 
(0-2) Ngcobo S 15' 

Pretoria University
1:2
Polokwane City
 90' Tshilo T (1-1)
(0:1)(0-1) Mngqibisa V 45' 

Supersport United
1:0
Orlando Pirates
 75' Grobler B (1-0)
(0:0)

Kukesi
3:0
Teuta
 44' Boya P (1-0)
 69' Cikalleshi S (2-0)
 90' Boya P (3-0)
(1:0)

Laci
0:1
Flamurtari
(0:0)(0-1) Arbri P 88' 

Partizani
1:0
Besa
 61' Memelli M (1-0)
(0:0)

Skenderbeu
2:3
Tirana
 55' Pejić P (1-3)
 66' Pejić P (2-3)
(0:2)(0-1) Kahata F 34' 
(0-2) Morina 40' 
(0-3) Ndikumana S 51' 

Aston Villa
1:2
Fulham
 70' Holt Grant (1-1)
(0:0)(0-1) Richardson Kieran 61' 
(1-2) Rodallega Hugo Martinez 86' 

Cardiff City
0:3
Crystal Palace
(0:1)(0-1) Puncheon Jason 31' 
(0-2) Ledley J 71' 
(0-3) Puncheon Jason 88' 

Chelsea
3:0
Stoke City
 32' Mohamed Salah (1-0)
 61' Lampard F (2-0)
 72' Willian Borges da Silva (3-0)
(1:0)

Hull City
1:0
Swansea City
 39' Boyd George (1-0)
(1:0)

Manchester City
4:1
Southampton
 3' Touré Y (1-0)
 45' Nasri Samir (2-1)
 81' Jovetić S (4-1)
(3:1)(1-1) Lambert R 37' 

Newcastle United
0:4
Manchester United
(0:1)(0-1) Mata Juan Manuel 39' 
(0-2) Mata Juan Manuel 50' 
(0-3) Hernández J 65' 
(0-4) Januzaj Adnan 90' 

Norwich City
0:1
West Bromwich Albion
(0:1)(0-1) Amalfitano Morgan 16' 

Barnsley
0:0
Brighton & Hove Albion

Blackburn Rovers
2:0
Ipswich Town
 64' Rhodes J (1-0)
 80' Gestede Rudy (2-0)
(0:0)

Blackpool
1:2
Yeovil Town
 78' Grandin E (1-2)
(0:1)(0-1) Hayter James 16' 
(0-2) Lawrence Tom 74' 

Bournemouth
2:1
Queens Park Rangers
 45' Elphick Tommy (1-0)
 60' Grabban Lewis James (2-1)
 68' Arter Harry Nicholas
(1:0)(1-1) Traoré A 46' 

Charlton Athletic
0:1
Reading
(0:0)(0-1) Williams D 73' 

Doncaster Rovers
1:3
Birmingham City
 36' Quinn Paul Charles (1-0)
(1:0)(1-1) Macheda Federico 57' 
(1-2) Novak L 71' 
(1-3) Macheda Federico 76' 

Huddersfield Town
0:1
Bolton Wanderers
(0:0)(0-1) Mason Joe 90' 

Middlesbrough
1:0
Derby County
 69' Chalobah N (1-0)
(0:0)

Nottingham Forest
1:2
Millwall
 53' Paterson Jamie (1-2)
(0:2)(0-1) Malone Scott 19' 
(0-2) Martin Lee 39' 

Watford
1:1
Burnley
 9' Deeney Troy (1-0)
(1:0)(1-1) Arfield S 86' 

Wigan Athletic
1:0
Leeds United
 33' Waghorn Martyn (1-0)
(1:0)

Bradford City
2:3
Oldham Athletic
 35' Reach Adam (1-1)
 90' Jones G (2-3)
(1:2)(0-1) Wesolowski James Peter 22' 
(1-2) Clarke-Harris J 45' 
(1-3) Clarke-Harris J 58' 

Brentford
3:1
Notts County
 32' Forshaw Adam (1-0)
 43' Judge Alan (2-0)
 51' Judge Alan (3-0)
(2:0)Hollis Hayden 32' 
(3-1) Spencer J 84' 

Bristol City
1:1
Preston North End
 75' Elliott W (1-1)
(0:0)(0-1) King J 69' 

Carlisle United
1:0
Swindon Town
 38' Madine G (1-0)
(1:0)

Colchester United
1:2
Tranmere Rovers
 45' Sears Freddie David (1-1)
(1:1)(0-1) Akpa Akpro J 36' 
(1-2) Lowe R 63' 

Coventry City
1:2
Milton Keynes Dons
 57' Baker Carl Paul (1-1)
(0:1)(0-1) Alli B 39' 
(1-2) McLeod Izale Michael 66' 

Crawley Town
1:2
Crewe Alexandra
 68' Proctor Jamie (1-1)
(0:1)(0-1) Ikpeazu Uche 17' 
(1-2) Inman Bradden 80' 

Gillingham
3:4
Rotheram United
 30' Akinfenwa Adebayo (1-1)
 57' Weston M (2-1)
 84' Dack Bradley (3-2)
(1:1)(0-1) Agard Kieran 2' 
(2-2) Hitchcock Tom 69' 
(3-3) Hitchcock Tom 86' 
(3-4) Hitchcock Tom 90' 

Port Vale
1:0
Walsall
 52' Myrie-Williams J (1-0)
(0:0)

Sheffield United
1:1
Leyton Orient
 63' Murphy Jamie (1-1)
(0:1)(0-1) Cox Dean Arthur Edward 41' 

Shrewsbury Town
1:0
Stevenage
 57' Taylor J (1-0)
(0:0)

Wolverhampton Wanderers
2:0
Peterborough United
 48' Batth D (1-0)
 69' Edwards David Alexander (2-0)
(0:0)

Accrington Stanley
0:1
Northampton Town
(0:1)(0-1) Hackett C 4' 

AFC Wimbledon
0:0
Bristol Rovers

Burton Albion
1:0
Plymouth Argyle
 27' McFadzean Callum (1-0)
(1:0)

Bury
2:0
Exeter City
 65' Hussey Christopher Ian (1-0)
 90' Soares Tom (2-0)
(0:0)

Cheltenham Town
1:2
Southend United
 45' Harrison Byron (1-0)
(1:0)(1-1) Corr Barry 64' 
(1-2) Hurst Kevan 67' 

Chesterfield
1:1
Newport County
 49' Ryan Jimmy (1-0)
(0:0)(1-1) Porter Max 83' 

Morecambe
0:1
Mansfield Town
 83' Fleming Andrew
(0:1)(0-1) Daniel Colin 42' 

Oxford United
0:2
Fleetwood Town
(0:1)(0-1) Ball David 34' 
(0-2) Sarcevic Antoni 52' 

Portsmouth
1:0
Hartlepool United
 2' Webster Adam Harry (1-0)
(1:0)

Rochdale
0:0
York City

Torquay United
0:1
Scunthorpe United
 90' Stockley Jayden Connor
(0:1)(0-1) Winnall Sam 31' 

Wycombe Wanderers
2:0
Dagenham & Redbridge
 47' Craig Steven (1-0)
 58' Kretzschmar Max (2-0)
(0:0)Doe Scott 42' 

Alfreton Town
2:2
Welling United
 19' Fenton Nick (1-1)
 73' Wood Bradley (2-2)
(1:1)(0-1) Taylor Quade 2' 
(0-1) Taylor Quade 4' 
(1-2) Lafayette Ross 62' 

Barnet
2:1
Forest Green Rovers
 19' Gjokaj Valentin (1-0)
 80' Byrne Mark (2-1)
(1:0)(1-1) Norwood James 61' 

Braintree Town
0:1
Salisbury City
 44' Marks Sean
(0:1)(0-1) Sheringham Charlie 19' 

Cambridge United
3:1
Southport
 25' Berry Luke (1-1)
 51' Chadwick Luke Harry (2-1)
 68' Pugh Andy (3-1)
(1:1)(0-1) Walker J 16' 

Chester FC
3:2
Hyde FC
 15' Seddon Gareth (1-0)
 23' Brizell Josh (2-0)
 50' Hobson Craig (3-0)
 61' Brown Matty
(2:0)(3-1) Blakeman Adam 57' 
(3-2) Blakeman Adam 64' 

Gateshead
5:0
Tamworth
 36' Chandler J (1-0)
 72' Ramshaw Robert (2-0)
 89' Maddison Marcus (3-0)
 90' Maddison Marcus (5-0)
(1:0)

Hereford United
0:2
Woking
(0:2)(0-1) Rendell S 20' 
(0-2) Newton Adam 35' 

Kidderminster Harriers
0:1
Grimsby Town
(0:1)(0-1) Rodman Alex 20' 

Lincoln City
0:0
Dartford

Luton Town
1:0
Aldershot Town
 85' McGeehan cameron (1-0)
(0:0)

Nuneaton Town
0:1
Halifax Town
(0:0)(0-1) Smith C 85' 

Wrexham
1:0
Macclesfield Town
 12' Hunt Johnny (1-0)
(1:0)

Brackley Town
2:2
Colwyn Bay

Gainsborough Trinity
1:2
Hednesford Town

Histon
0:0
Barrow

Leamington
1:0
Worcester City

North Ferriby United
0:0
Stockport County

Solihull Moors
1:2
Boston United

Stalybridge Celtic
1:1
Oxford City

Telford United
3:1
Altrincham

Vauxhall Motors
0:5
Guiseley

Workington
0:2
Bradford Park Avenue

Bath City
2:1
Eastbourne Borough

Bishops Stortford
2:2
Dover Athletic

Boreham Wood
4:3
Chelmsford City

Eastleigh
3:2
Whitehawk

Gosport Borough
1:2
Concord Rangers

Havant & Waterlooville
1:0
Bromley

Hayes & Yeading United
2:0
Dorchester Town

Maidenhead United
3:2
Sutton United

Staines Town
1:1
Ebbsfleet United

Tonbridge Angels
2:1
Basingstoke Town

Weston-super-Mare
2:1
Farnborough

Atletico Sport Aviacao
2:0
Recreativo Caala

Grupo Desportivo Interclube
2:1
Benfica Lubango

Primeiro de Agosto
2:0
Primeiro de Maio

Recreativo Libolo
0:0
Onze Bravos

Sagrada Esperanca
0:2
Kabuscorp

Sporting Cabinda
1:1
Desportivo Huila

Uniao Uige
0:0
Progresso Sambizanga

Lanus
1:0
Colon
 2' Ayala V (1-0)
(1:0)

Velez Sarsfield
0:1
Racing Club
(0:0)(0-1) Vietto L 90' 

Almirante Brown
1:1
Ferro Carril Oeste
 15' Canelo A (1-0)
(1:0)(1-1) Tuzzio E 84' 

Atletico Tucuman
3:0
Douglas Haig
 34' Romat N (1-0)
 36' Romat N (1-0)
 43' Jara D (2-0)
 45' Jara D (2-0)
 53' Romat N (3-0)
 55' Romat N (3-0)
(2:0)

Talleres
0:0
Defensa y Justicia

Union Santa Fe
0:0
Independiente

Estudiantes Caseros
2:0
Colegiales

CA Alvarado
2:0
Racing Olavarria

Chaco For Ever
2:0
Central Norte

Wyniki - strona: 1234567
Wyniki, tabele i statystyki archiwalne
(2000 - do dziś)
Copyright © mecz91.com 2012. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie NO LIMITS d.o.o.